Neziri flet në  prag të  ndeshjes me Bregallnicën

Mexhit Neziri ka dhënë  opinionin e tij në  prag të  takimit të  javës së  27-të, që  Struga Trim Lum do ta zhvillojë  me Bregallnicën. Pikët janë  shumë  të  rëndësishme për...

Prag ndeshja me Sileksin, intervistë me Mexhit Nezirin

Me Mexhit Nezirin në formacion, Struga Trim Lum nuk dinë për disfatë në ndeshjet ndaj Sileksit, ndaj së cilës skuadër kemi një bilanc pozitiv, kur janë në pyetje ndeshjet kampionale…....

Mexhit Neziri flet në prag të takimit me Gostivarin

Të dielën Struga Trim Lum do të luaj me Gostivarin ndeshjen e vlefshme të javës së 12-të. Do të jetë kjo vetëm hera e dytë që do të përballemi me...

Mbrojtësi Neziri flet për derbin kundër Sileksit

Sileksi është kundërshtari ynë i rradhës. Ndeshja e sotme kundër skuadrës nga Kratova i takon javës së 31-të, ndërsa është kjo finalja e parë nga tre të fundit ku do...

Flet heroi i ndeshjes gjysmëfinale, Mexhit NEZIRI: I lumtur për golin, por më shumë për kualifikimin në finale

Mexhit Neziri pa dyshim se është njeriu më i lumtur i momentit. Mbrojtësi ynë rezultoi të jetë deçiziv në fitoren e sotme ndaj Sileksit, me të cilën skuadra jonë arriti...

Mexhit Neziri flet për debutimin e tij si dhe ndeshjen me Makedonija GJ.P

Një ndër përforcimet e afatit kalimtarë të dimrit te skuadra e Struga Trim Lum, ishte edhe ai i mbrojtësit Mexhit Neziri. Ky i fundit debutoi në një ndeshje zyrtare me...