Shpëtim Duro dhe Besart Ibraimi: Jemi të mërzitur, por vazhdojmë me ndeshjet në Europë

Opinionin e tyre pas përfundimit të ndeshjes kundër Zhalgiris, në të cilën skuadra jonë pësoi disfatë 2:1, edhe përkundër avantazhit që kishim, e dhanë trajneri Shpëtim Duro dhe golashënuesi, Besart...

Edhe përkundër avantazhit në fund humbasim nga Zhalgiris

Struga Trim Lum në një ndeshje mjaft të luftuar dhe me shumë raste shënimi u mund nga Zhalgirisi me rezultatin 1:2, rezultat ky njëherit i përgjithshëm i këtij dyluftimi, pas...

Prononcimi i trajnerit Shpëtim Duro në Konferencën për media në prag të takimit me Zhalgiris

Trajneri Shpëtim Duro ka dhënë opinionin e tij lidhur me takimin e nesërm të kthimit në kuadër të raundit të parë eliminatorë të Ligës së Kampionëve kundër Zhalgiris nga Lituania....

Njoftim për press dhe akreditimin e gazetarëve për ndeshjen me Zhalgiris

Struga Trim Lum të martën në Ohër do zhvillojë ndeshjen e kthimit kundër Zhalgiris, e vlefshme për kualifikueset e Ligës së Kampionëve. Me këtë rast informohen të gjithë gazetarët, fotografët...

Arbitër nga Anglia do referojnë ndeshjen e kthimit në Ohër

UEFA tashmë ka caktuar edhe emrat e arbitrëve që do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e kthimit kundër Zhalgiris, e vlefshme për raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve....

Lëshohen në shitje biletat për ndeshjen kundër Zhalgiris në Ohër

Biletat për takimin e kthimit të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve kundër Zhalgiris prej sot  janë në shitje dhe me këtë rast bëhet apel që sa më...

Konferenca për shtyp, Duro: Jam i kënaqur me skuadrën

Struga Trim Lum ka barazuar pa gola në ndeshjen e parë të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve kundër Zhalgiris në Lituani. Edhe pse në këtë ndeshje u...

Barazim pa gola në Vilnius, barazim që jep shpresa për kualifikim

Debutim pozitiv në kualifikueset e Ligës së Kampionëve. Në një ndeshje mjaft të luftuar që nga fillimi e deri në fund, skuadra jonë doli të jetë një kundërshtarë i denjtë,...

Trajneri Duro foli në Konferencën për shtyp para gazetarëve lituanez

Struga Trim Lum të martën përballë Zhalgiris zhvillon ndeshjen e raundit të parë kualifikues në kuadër të Champions League. Është kjo ndeshja debutuese për skuadrën tonë në një kompeticion kaq...

Ekipi kreu stërvitjen zyrtare para ndeshjes së nesërme

Struga Trim Lum është gati për ndeshjen debutuese në kuadër të kualifikueseve të Ligës së Kampionëve. Siç dihet përballë vetes kemi ekipin kampion të Lituanisë, Zhalgiris. Ekipi sonte ka zhvilluar...