PREVIEW | STRUGA TRIM LUM – VOSKA SPORT

Grackat e mundshme pas pushimit ndërkombëtar, dëshira për t’u kthyer në rrugët e fitoreve dhe vendosmëria për ta bërë këtë në terren vendas. Struga Trim Lum – Voska Sport, vlen...

Bojku: Tre pikët duhet të ngelin në Strugë

E diela na e servon ndeshjen kundër rivalit buzë liqenit, Voska Sport. Ky takim i takon javës së 15-të në elitën e futbollit vendor, aty ku sërish synojmë pozitën e...

FITORJA NDAJ VOSKA SPORT NA NGRIT NË POZITËN E DYTË

Përballja e parë midis dy skuadrave buzë Liqenit në Ligën e Parë i zhvilluar në Ohër flet për Struga Trim Lum, skuadër kjo që shënoi fitore minimale 1:0 ndaj Voska...

PRAG NDESHJA | VOSKA SPORT – STRUGA TRIM LUM

Të mërkurën në Ohër kundër Voska Sport do të zhvillojmë ndeshjen e mbetur të javës së katërt. Njëherit do të jetë kjo ndeshja ynë e parë zyrtare ndaj këtij rivali,...

Shorti i Kupës, në 1/8 e finales do të përballemi me Voska Sport

Është hedhur shorti për ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Maqedonisë, aty ku edicionin e kaluar për herë të parë në historikun e klubit tonë luajtëm në finalen...