FITORE ME SHFAQJE KAMPIONI NË SHTIP

Golat e Besmir Bojkut, Besart Ibraimit dhe Hogan Ukpa i siguruan fitoren skuadrës tonë që me hapa të sigurtë po ngjitet lartë në tabelën e klasifikimit… Ndeshja e parë e...

PRAG NDESHJA | BREGALLNICA – STRUGA TRIM LUM

Pushimi ndërkombëtar ka përfunduar, është koha për të dalë dhe për të kërkuar fitoren e rradhës në kampionat…. Kanë kaluar plotë 140 ditë nga ndeshja e fundit me Bregallnicën në...

Trajneri Duro i kënaqur me performancën e skuadrës ndaj Bregallnicës në Shtip

Fitore e pastërt 3:0 ndaj një kundërshtari shumë të papërshtatshëm si Bregallnica, për më tepër në transfertën në Shtip, është një tregues i mirë se skuadra po ecën në rrugën...

Bunjamin Shabani: Fatin e titullit kampion e kemi në duart tona

Bregallnica është kundërshtari ynë i rradhës në kampionat, aty ku deri në mbyllje të sezonit kanë mbetur vetëm edhe 4 xhiro. Për ne si skuadër, secila ndeshje është si një...

Mbrojtësi Merxhani flet në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Bregallnicës

Ekipi ynë gjatë ditës së sotme ka udhëtuar drejt Shtipit, aty ku të dielën do të zhvillojmë një nga 4 finalet e fundit të këtij edicioni. Përballë do të kemi...