Edhe përkundër avantazhit në fund humbasim nga Zhalgiris

Struga Trim Lum në një ndeshje mjaft të luftuar dhe me shumë raste shënimi u mund nga Zhalgirisi me rezultatin 1:2, rezultat ky njëherit i përgjithshëm i këtij dyluftimi, pas...

Lëshohen në shitje biletat për ndeshjen kundër Zhalgiris në Ohër

Biletat për takimin e kthimit të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve kundër Zhalgiris prej sot  janë në shitje dhe me këtë rast bëhet apel që sa më...

Struga Trim Lum-Zhalgiris, konfirmohen stadiumet dhe orari i ndeshjeve të raundit të parë

Struga Trim Lum për herë të parë do të përfaqësojë Maqedoninë e Veriut në Ligën e Kampionëve, pasi edicionin që lamë pas arritëm të shpallemi kampion. Debutimin në kompeticionin më...

Shpëtim Duro flet për Zhalgiris, por edhe përgatitjen e skuadrës

Shorti i hedhur sot në Nion të Zvicrës na e servoi për kundërshtarë ekipin e Zhalgiris nga Lituania. Do të jetë ky kundërshtari ynë i parë në kuadër të raundit...

10 herë kampion në Lituani, ju njohim me rivalin tonë në raundin e parë të Ligës së Kampionëve

Gjatë ditës së sotme në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për ndeshjet kualifikuese të Ligës së Kampionëve, aty ku për herë të parë do të marrë pjesë edhe skuadra...

Zhalgiris nga Lituania kundërshtar në raundin e parë eliminatorë të Ligës së Kampionëve

Sot në selinë e UEFA-s në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për ndeshjet e raundit të parë eliminatorë të Ligës së Kampionëve, e ku për herë të parë në...