Njoftim për press dhe akreditimin e gazetarëve për ndeshjen e “play-off” ndaj Breidablik

Struga Trim Lum ka vazhduar me sukseset e saja në arenën ndërkombëtare, aty ku tashmë kemi arritur deri në fazën “play-off” të Ligës së Konferencës. Pasi në këtë garë arritëm...

Konferenca për shtyp në prag të ndeshjes kundër Swift Hesperange nga Luksemburgu

Të enjten e 10 gushtit, Struga Trim Lum do ta zhvillojë ndeshjen e parë të turit të tretë eliminatorë të Ligës së Konferencës kundër skuadrës së Swift Hesperange nga Luksemburgu....

Pressi para duelit me Hesperange të mërkurën në ora 14:00

FC Struga Trim Lum njofton mediat se konferenca për shtyp para duelit me Swift Hesperange nga Luksemburgu në eliminatoret e UEFA Europa Conference League do të zhvillohet të mërkurën (09.08.2023)...

Konferencë për shtyp në prag të ndeshjes finale të Kupës kundër Makedonija GJ.P

Struga Trim Lum e përfaqësuar nga trajneri Shpëtim Duro dhe dy kapitenët Flamur Tairi dhe Bunjamin Shabani folën para mediave në prag të ndeshjes finale të Kupës së Maqedonisë kundër...