Sulmuesi Maleski ftohet nga Maqedonia U21

Sulmuesi ynë, Hristijan Maleski është ftuar nga seleksionuesi Dragan Kanatllarovski për dy ndeshjet kontrolluese të qershorit, që Maqedonia U21 do ti zhvillojë kundër Armenisë dhe Maltës. Kanatllarovski duke vlerësuar paraqitjet...