Ibra dhe Radeski flasin në prag të derbit me FC Shkupin

Të dielën na pret ndeshja derbi kundër FC Shkupit. Ndeshjen do ta zhvillojmë në transfertë, ndërsa në prag të së njëjtës kanë folur dyshja sulmuese, Besart Ibraimi dhe Marjan Radeski....

Konferenca për shtyp në prag të ndeshjes kundër Swift Hesperange nga Luksemburgu

Të enjten e 10 gushtit, Struga Trim Lum do ta zhvillojë ndeshjen e parë të turit të tretë eliminatorë të Ligës së Konferencës kundër skuadrës së Swift Hesperange nga Luksemburgu....

Radeski optimist: Ta kalojmë këtë raund, shorti na favorizon për kualifikim në Ligën e Konferencës

Sulmuesi i FC Struga Trim Lum, Marjan Radeski është optimist për rezultat pozitiv në ndeshjen e nesërme kundër Buduçnost Podgorica. Ndeshjen e kaluar kundër Zhalgiris, sipas tij, duhet ta marrim...