RAPORTI NGA NDESHJA FC SHKUPI – STRUGA TRIM LUM

Pas 4 fitoreve të njëpasnjëshme në kampionat, ndalemi në udhëtim te nënkampionët e FC Shkupit…. Disfata e parë pas katër fitoreve të njëpasnjëshme dhe e dyta këtë edicion për skuadrën...

PREVIEW | FC SHKUPI – STRUGA TRIM LUM

E diela në elitën e futbollit vendor është e rezervuar për super derbin FC Shkupi-Struga Trim Lum. Është ky dueli i parë i këtij sezoni mes dy skuadrave më të...