Struga Trim Lum falënderon Suhel Muharemin

Struga Trim Lum dhe Suhel Muharemi kanë mbyllur bashkëpunimin, pas përfundimit të kontratës mes palëve.

Muharemi skuadrës tonë iu bashkua shtatorin e vitit 2021, kur erdhi nga rradhët e Rabotniçkit. Ai brenda kësaj periudhe të kaluar te skuadra jonë, zhvilloi 26 paraqitje, 13 prej të cilëve edicionin e fundit, ku realizoi edhe 3 gola dhe 3 asistime.

Me këtë rast klubi jonë falënderon Suhelin për kontributin e dhënë, duke pasur parasysh se i njëjti ishte pjesë e gjeneratës së artë që u shpallëm kampion.

Suksese Suhel dhe gjitha të mirat në të ardhmen.