Struga Trim Lum – Sileksi 1:0, gjysmëfinalja e Kupës (VIDEO)

Në takimim gjysmëfinal të zhvilluar sot para tifozëve tanë, falë golit të shënuar nga Mexhit Neziri, mundëm Sileksin me rezultatin minimal 1:0, duke iu hakmarrë në këtë mënyrë për disfatën e para dy viteve, po në gjysmëfinale të Kupës.

Goli i ish futbollistit të Shkëndijës në fund doli të jetë edhe vendimtarë në këtë kualifikim të Struga Trim Lum në finalen e madhe, aty ku do të luajmë kundër Makedonija Gj.P.

Momentet më të mira dhe golin e Nezirit nga ndeshja kundër Sileksit, mund ti ndiqni në linkun në vijim: https://fb.watch/k7yagZkUjq/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *