Ard Kasami flet për ndeshjen e ardhshme kundër FK Akademija Pandev

Një ndeshje shumë e rëndësishme për ne, ku me fitore shpallemi kampion vjeshtor. Kemi një kundërshtarë kualitativ dhe nuk duhet të na gënjejë forma e dobët e tyre, neve kemi...

Vjen edhe fitorja e rradhës, këtë herë ndaj Sileksit në Kratovë me rezultat 1:2 në favorin tonë

F.C. StrugaTRIM & LUM regjistron edhe fitoren e -të sezonale, teksa sot në ndeshjen e parë të xhiros së 16-të mundëm Sileksin në Kratovë me shifrat 2:1. Ishte kjo fitorja...

Sava Radic flet për ndeshjen e ardhshme kundër FK Sileks

“Jemi mysafir të një skuadre të mirë, që posedon kualitet, e dinë çfarë duan, por gjithsesi edhe neve kemi qëllimet tona. Do të jetë kjo një ndeshje shumë e rëndë...

Intervistë me kapitenin Bunjamin Shabani

Bunjamin Shabani në këtë intervistë flet për pauzën, sezonin e deritanishëm, fitoren e madhe ndaj Shkëndijës, ndikimin e saj, ndeshjen e rradhës kundër #Sileksit si dhe dy ndeshjet tjera të...
‹‹678
Page 8 of 8