Ibra dhe Radeski flasin në prag të derbit me FC Shkupin

Të dielën na pret ndeshja derbi kundër FC Shkupit. Ndeshjen do ta zhvillojmë në transfertë, ndërsa në prag të së njëjtës kanë folur dyshja sulmuese, Besart Ibraimi dhe Marjan Radeski....