Njoftim për press dhe akreditimin e gazetarëve për ndeshjen me Hesperange

Pas fillimit të mbarë edhe në kampionat, ku regjistruam fitore të pastërt 2:0 ndaj Gostivarit, sërish vazhdojmë aventurën europiane, këtë herë në kuadër të turit të tretë kualifikues të Ligës...

Ndeshjen e turit të tretë kundër Hesperange e zhvillojmë në Shkup

Struga Trim Lum ditë më parë në Podgoricë të Malit të Zi, shkroi historinë duke u kualifikuar në raundin e tretë të Ligës së Konferencës. Është kjo hera e dytë...