FIFA, ECA dhe gjigandi Italian, Milani, na urojnë titullin kampion

Të nderuar tifoz të Struga Trim Lum, kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se në adresë të klubit tonë me rastin e titullit kampion, kanë arritur disa telegrame urimi, edhe atë...