Fusha e “Todor Proeski” nuk përmbush kushtet, ndeshja kundër Hesperange tek FFM

Ndeshja e turit të tretë eliminatorë në kuadër të Ligës së Konferencës midis Struga Trim Lum dhe Swift Hesperange, nuk do të luhet në arenën “Todor Proeski”. Kështu ka vendosur...

Po bëhen përgatitjet e fundit para finales së madhe të Kupës, Struga Trim Lum-Makedonija GJ.P

Struga Trim Lum me intenzitet maksimal është duke u përgatitur për finalen e Kupës së Maqedonisë kundër Makedonija GJ.P, ndeshje kjo që në program është të shtunën në Shkup. Ekipi...