Intervistë me sulmuesin Compaore në prag të derbit me Shkëndijën

Bassirou Compaore nga ndeshja në ndeshje po dëshmon cilësitë e tij, teksa i njëjti në dy ndeshjet e fundit kundër Gostivarit dhe Vardarit la gjurmë, duke shënuar dhe duke asistuar....