Njoftim për press dhe akreditimin e gazetarëve për ndeshjen me Hesperange

Pas fillimit të mbarë edhe në kampionat, ku regjistruam fitore të pastërt 2:0 ndaj Gostivarit, sërish vazhdojmë aventurën europiane, këtë herë në kuadër të turit të tretë kualifikues të Ligës...