Profesor Duro flet për titullin kampion vjeshte, arenën ndërkombëtare dhe rivalët për titull

Struga Trim Lum nën drejtimin e trajnerit Shpëtim Duro, arriti që të shpallet kampione e vjeshtës në elitën e futbollit vendor, duke lënë pas vetes FC Shkupin dhe Shkëndijën. Është...