Lëshohen në shitje biletat për ndeshjen kundër Zhalgiris në Ohër

Biletat për takimin e kthimit të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve kundër Zhalgiris prej sot  janë në shitje dhe me këtë rast bëhet apel që sa më...