Ndërprejmë bashkëpunimin me trajnerin Shpëtim Duro

FC Struga Trim Lum njofton për ndërprerjen e bashkëpunimit me shefin e stafit teknik, Shpëtim Duro. Bashkëpunimi me trajnerin Duro ndërpritet me marrëveshje të dyanshme…. Pas një serie të rezultateve...

(LIVE) FC Struga Trim Lum vs. FC Orenburg

FC Struga Trim Lum vs. FC Orenburg (LIVE)

Deklaratë zyrtare nga FC Struga Trim Lum / Официјално соопштение од ФК Струга Трим Лум

Deklaratë Zyrtare nga FC Struga Trim Lum Për tifozët tanë , komunitetin e futbollit, dhe të gjithë ata që çmojnë shpirtin e lojës, Klubi ynë është në dijeni për komentet...

Kampionët e Struga Trim Lum pranuan trofeun e më të mirit

Struga Trim Lum sot edhe zyrtarisht festoi titullin e kampionit në elitën e futbollit të Maqedonisë. Edhe pse titulli u sigurua matematikisht që dy xhiro më parë, vetëm sot pas...

Opinioni i trajnerit Shpëtim Duro pas fitores ndaj Rabotniçkit në Shkup

Fitore minimale, por shumë e rëndësishme ishte fitorja e sotme në Shkup përballë Rabotniçkit, ndaj së cilës skuadër në fund triumfuam me rezultatin 1:0. Autor i golit të vetëm në...